Kvaka za vrata MP šifra K00 Ø 25 mm UN (WS - Bijela mat) - par
Kvaka za vrata MP šifra K00 Ø 25 mm UN (WS - Bijela mat) - par
Mačka. broj:
8584138358896
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138358896
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 300 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
132 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358926
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
140 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358957
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
157 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358988
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
179 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359015
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
196 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358803
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 1000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
232 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358834
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
256 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358865
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
384 € / nekoliko |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 25 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu. Ručka duljine 1600 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP WS (bijeli mat) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































