KVAKA ZA VRATA MP šifra K00 Ø 25 mm UN (BN - Četkani nehrđajući čelik) - par
KVAKA ZA VRATA MP šifra K00 Ø 25 mm UN (BN - Četkani nehrđajući čelik) - par
Mačka. broj:
8584138358872
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138358872
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 300 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
72 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358902
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
77 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358933
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
92 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358964
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
93 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358995
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
111 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358780
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 1000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
123 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358810
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
147 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138358841
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
203 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil drške je 25 mm. UNIVERZALNI (UN) set sadrži spojnice za dvostrano pričvršćivanje dvije ručke u drvu, PVC-u, AL-u, staklu. Ručka dužine 1600 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada, Pogodan za eksterijere - površinske obrade otporne na vremenske utjecaje (sunce, voda, mraz) |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































