Kvaka za vrata MP FT šifra K00 Ø 25 mm UN (BS - Crna mat) - par
Kvaka za vrata MP FT šifra K00 Ø 25 mm UN (BS - Crna mat) - par
Mačka. broj:
8584138358889
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138358889
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 300 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
132 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358919
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
140 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358940
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
157 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358971
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
179 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359008
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
196 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358797
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 1000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
232 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358827
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
Na lageru
|
256 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138358858
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 33,7 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
384 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 25 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu. Ručka duljine 1600 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 1400 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm, 33,7 mm |






















































