KVAKA MP K00 Ø 35 mm UN - par (BS - Crna mat)
KVAKA MP K00 Ø 35 mm UN - par (BS - Crna mat)
Mačka. broj:
8584138358766
Opis
Ručka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena.
Profil ručke je 35 mm.
UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 800 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 35 mm |






















































