RUČICA MP šifra K00 Ø 35 mm UN - par (BN - Četkani nehrđajući čelik)
RUČICA MP šifra K00 Ø 35 mm UN - par (BN - Četkani nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138358773
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil drške je 35 mm. UNIVERZALNI (UN) set sadrži spojnice za dvostrano pričvršćivanje dvije ručke u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 500 mm |
| Duljina ručke | 700 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 35 mm |






















































