Kvaka za vrata MP JNF - IN.07.153.D (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Kvaka za vrata MP JNF - IN.07.153.D (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138173499
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
za drvo, plastiku, aluminij (par) Izvršenje: 8584138173499
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 430 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30x30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
214 € / kom |
||
|
na staklu Izvršenje: 8584138266764
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 430 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30x30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
241 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao inox, te je površinski obrađena. Ručka ima razmak vijaka od 400 mm, duljina ručke je 430 mm.
Pričvrsni materijal za montažu ručke nije dio paketa, odnosno nije uključen u cijenu proizvoda.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 400 mm |
| Duljina ručke | 430 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30x30 mm |























































