Kvaka MP JNF - IN.07.153.D (TCH - Titan čokolada)
Kvaka MP JNF - IN.07.153.D (TCH - Titan čokolada)
Mačka. broj:
EAN00ART15703
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Montaža na drvo, plastiku, aluminij Izvršenje: EAN00ART15703
|
Površinski: MP Brown |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 430 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30x30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
315 € / kom |
||
|
Montiranje stakla Izvršenje: EAN00ART15702
|
Površinski: MP Brown |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 430 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30x30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
344 € / kom |
Opis
Ručka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena.
Ručka ima razmak vijaka od 400 mm, duljina ručke 430 mm.
Pričvršćivači za montažu ručke nisu uključeni u pakiranje, tj. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP Brown |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 400 mm |
| Duljina ručke | 430 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30x30 mm |























































