KVAKA MP K31 25x25 mm ST - kom (WS - Bijela mat)
KVAKA MP K31 25x25 mm ST - kom (WS - Bijela mat)
Mačka. broj:
8584138410723
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138410723
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 210 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
86 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410730
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
92 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410747
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
99 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke 25 mm x 25 mm. Cijena je za 1 komad. Preporučujemo kupnju pričvršćivača za ručke prema potrebnoj vrsti materijala.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP WS (bijeli mat) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 210 mm, 400 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25x25 mm |






















































