KVAKA MP šifra K31 25x25 mm ST - kom (BS - Mat crna)
KVAKA MP šifra K31 25x25 mm ST - kom (BS - Mat crna)
Mačka. broj:
8584138410099
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138410099
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 210 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
86 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410105
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
92 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410112
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
99 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138241983
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1000 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
146 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil ručke 25 mm x 25 mm. Prikazana cijena je za 1 komad. Za kvake preporučamo kupnju spojnog materijala prema vrsti potrebnog materijala.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1000 mm, 210 mm, 400 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 1200 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25x25 mm, Ø 25 mm |






















































