KVAKA MP Tip 02 - Ø 30 mm - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP Tip 02 - Ø 30 mm - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138457636
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Kvaka je namijenjena za staklena ili drvena vrata. Profil ručke je 30 mm. Promjer bušenja je 13 mm za staklena vrata i 9 mm za drvena vrata. Set uključuje pričvršćivače.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 600 mm |
| Duljina ručke | 630 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30 mm |



















































