KVAKA MP Tip 02 - Ø 25 mm - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP Tip 02 - Ø 25 mm - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138457612
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138457612
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
54 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138457629
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
89 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Kvaka je namijenjena za staklena ili drvena vrata. Profil ručke je 25 mm. Promjer bušenja je 13 mm za staklena vrata i 9 mm za drvena vrata. Set uključuje pričvršćivače.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 300 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 325 mm, 625 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |



















































