KVAKA MP K38 Ø 32 mm ST - kom (BS - Crna mat)
KVAKA MP K38 Ø 32 mm ST - kom (BS - Crna mat)
Mačka. broj:
8584138198454
Opis
Ručka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 32 mm. Ručka uključuje vijke 6 x 45 mm.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 350 mm |
| Duljina ručke | 382 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 32 mm |






















































