KVAKA MP K14 Ø 30 mm UN - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K14 Ø 30 mm UN - komad (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138361735
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138361735
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 330 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
80 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138361766
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 350 mm |
Duljina ručke: 380 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
85 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 30 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL, staklo.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm, 350 mm |
| Duljina ručke | 330 mm, 380 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 30 mm |






















































