KVAKA MP K10 Ø 35 mm SP - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K10 Ø 35 mm SP - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138363753
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 35 mm. Set SPECIJAL (SP) sadrži pričvršćivače za jednostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 500 mm |
| Duljina ručke | 700 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 35 mm |






















































