RUČKA MP šifra K02 Ø 25 mm ST - kom (BN - Četkani nehrđajući čelik)
RUČKA MP šifra K02 Ø 25 mm ST - kom (BN - Četkani nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138251654
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138251654
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
28 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138251661
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
30 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138251678
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
47 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138251685
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
65 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138251692
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
81 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil ručke 25 mm. Prikazana cijena je za 1 komad. Za kvake preporučamo kupnju spojnog materijala prema vrsti potrebnog materijala.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 25 mm |






















































