KVAKA MP šifra K01 Ø 32 mm UN - razmak 350 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - kom
KVAKA MP šifra K01 Ø 32 mm UN - razmak 350 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - kom
Mačka. broj:
8584138361063
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je Ø 32 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL, staklo.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 350 mm |
| Duljina ručke | 382 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 32 mm |






















































