KVAKA MP šifra K00 Ø 35 mm UN - kom (WS - Bijela mat)
KVAKA MP šifra K00 Ø 35 mm UN - kom (WS - Bijela mat)
Mačka. broj:
8584138381375
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138381375
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 800 mm |
Duljina ručke: 1000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 35 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
189 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138381399
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 500 mm |
Duljina ručke: 700 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 35 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
154 € / kom |
Opis
Ručka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena.
Profil ručke je 35 mm.
UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju jednog rukohvata u drvo, PVC, AL, staklo.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP WS (bijeli mat) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 500 mm, 800 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 700 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 35 mm |






















































