KVAKA MP K00 Ø 25 mm SP - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K00 Ø 25 mm SP - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138362862
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138362862
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 300 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
38 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362893
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
40 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362923
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
48 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362954
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
48 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362985
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
57 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363012
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 1000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
63 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363043
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
75 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363074
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
105 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 25 mm. Set SPECIJAL (SP) sadrži pričvršćivače za jednostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL. Ručka duljine 1600 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































