RUČKA COBRA INOX G (IN - NEHRĐAJUĆI ČELIK) - komad
RUČKA COBRA INOX G (IN - NEHRĐAJUĆI ČELIK) - komad
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
CHMADLOGP
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 632 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
52 € / kom |
||
|
Izvršenje:
CHMADLOG
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 732 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
55 € / kom |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 800 mm |
Duljina ručke: 832 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
63 € / kom |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 932 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
70 € / kom |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1000 mm |
Duljina ručke: 1032 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
70 € / kom |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: COBRA IN (nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1100 mm |
Duljina ručke: 1132 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 32 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
89 € / kom |
Opis
INOX G - RUČKA
Trend posljednjih godina je sve češća upotreba ručki u interijeru na kliznim i zakretnim vratima. Kolekcija ručki INOX predstavlja atraktivan dizajnerski element s jednostavnim ravnim linijama koje se usklađuju s opremom modernih interijera i ureda, također su vrlo popularne u segmentu javnih zgrada (bolnice, škole, restorani), gdje svoje mjesto pronalaze na rotirajućim vratima bez brava. Diskretni šarm INOX G ručke leži u kombinaciji modernih jednostavnih linija s popularnom površinom od nehrđajućeg čelika. Okrugla površina hvata bez rubova osigurava optimalan hvat, dimenzijska varijabilnost (35-110 cm) predstavlja sigurnost da možete odabrati veličinu ručke tako da ukupni izgled odgovara dimenzijama vrata i veličini cijele prostorije.
Značajke proizvoda:
Ručka prikladna za unutarnju upotrebu
Materijal: INOX nehrđajući čelik
Vrsta: jednostrana ručka
Pričvršćivači uključeni u paket
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | COBRA |
| Površinska obrada | COBRA IN (nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 1000 mm, 1100 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1032 mm, 1132 mm, 632 mm, 732 mm, 832 mm, 932 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 32 mm, Ø 32 mm |



















































