DVOSTRUKA KVADRATNA RUČKA S ZAKLJUČAVANJEM H 8071 (E) - par
DVOSTRUKA KVADRATNA RUČKA S ZAKLJUČAVANJEM H 8071 (E) - par
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
par na drvenim vratima Izvršenje: |
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 1125 mm |
Duljina ručke: 1500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 35 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
2-3 tjedna (po narudžbi)
|
574 € / nekoliko |
||
|
par staklenih vrata Izvršenje: |
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 1125 mm |
Duljina ručke: 1500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 35 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
2-3 tjedna (po narudžbi)
|
507 € / nekoliko |
Opis
Paket također uključuje i odgovarajući dio za uvlačivi utikač.
Iako se ručka može zaključati, ne može biti dio sustava glavnog ključa jer je cilindar u njezinoj bravi drugačijeg tipa od cilindara u bravama na krilima vrata.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | Twin |
| Površinska obrada | Twin E (nehrđajući čelik mat) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 1125 mm |
| Duljina ručke | 1500 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 35 mm |





















































