KVAKA MP K14T Ø 32 mm SP - kom (BS - Crna mat)
KVAKA MP K14T Ø 32 mm SP - kom (BS - Crna mat)
Mačka. broj:
8584138380989
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 32 mm. Set SPECIJAL (SP) sadrži pričvršćivače za jednostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL. Ručka duljine 1600 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 350 mm |
| Duljina ručke | 382 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 32 mm |






















































