KVAKA MP šifra K10 Ø 35 mm ST - kom (BS - Crna mat)
KVAKA MP šifra K10 Ø 35 mm ST - kom (BS - Crna mat)
Mačka. broj:
8584138198409
Opis
Ručka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 35 mm. Ručka uključuje 6 vijaka x 45 mm.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 700 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 35 mm |






















































