KVAKA MP K02K 25x25 mm UN - par (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K02K 25x25 mm UN - par (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138359213
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138359213
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
69 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359244
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
76 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359275
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
112 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359305
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
152 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138359183
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
173 € / nekoliko |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 25 x 25 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25x25 mm |






















































