RUČICA MP šifra K02 Ø 25 mm UN - kom (WS - Bijela mat)
RUČICA MP šifra K02 Ø 25 mm UN - kom (WS - Bijela mat)
Mačka. broj:
8584138361124
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138361124
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
83 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138361155
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
85 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138361186
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
102 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138361216
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
120 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138361094
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
158 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil drške je 25 mm. UNIVERZALNI (UN) set sadrži spojnice za dvostrano pričvršćivanje jedne ručke u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP WS (bijeli mat) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































