Okov za vrata MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - antička bronca)
Okov za vrata MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - antička bronca)
Mačka. broj:
8584138110043
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
klika-klika
WC ključ 8584138110043 |
Površinski: MP OBA (antička bronca) |
Razmak: 90 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
230 € / kom |
||
|
Izvršenje:
klika-klika
Otvor za cilindrični umetak 8584138110333 |
Površinski: MP OBA (antička bronca) |
Razmak: 90 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
4-6 tjedana (po narudžbi)
|
206 € / kom |
||
|
Izvršenje:
klika-klika
Otvor za cilindrični umetak 8584138110036 |
Površinski: MP OBA (antička bronca) |
Razmak: 90 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
4-6 tjedana (po narudžbi)
|
206 € / kom |
Opis
Kvaka za unutarnja vrata s ovalnim rozetom izrađena je od visokokvalitetnih materijala - mesinga i površinski je obrađena. Ovalni rozet ima dimenzije 50 mm x 275 mm.
Ekskluzivna ručka iz kolekcije Rose inspirirana je cvijetom - ružom, što joj daje romantičan i ženstven dodir.
Obavijest:
Ova vrsta artikla mora se platiti unaprijed. Isporuka u roku od 6 - 8 tjedana od uplate narudžbe.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada, Povratna opruga, Probijanje kroz vrata |
|---|---|
| Razmak | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Tip okova 1 | Štitovi |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Rustikalno |
| Materijal | Mjed |
| Oblik naljepnice/rozete | Ovalni |
| Ocjena | MP |
| Typy kování [HR] | klika-klika |
| Površinska obrada | MP OBA (antička bronca) |
| Vrsta rupe | Otvor za cilindrični umetak, WC ključ |
| Duljina radilice | 166 mm |
| Duljina štita | 275 mm |
| Širina rozete/štita | 50 mm |
| Jamčiti | 5 godina |



















































