Okov za vrata MP Favorit-R 2002 (POLIRANI INOX)
Okov za vrata MP Favorit-R 2002 (POLIRANI INOX)
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
-
Kvaka
TI - FAVORITE - R 2002
LN - Polirani nehrđajući čelikRozetna kvaka na unutarnjim vratima s okruglom rozetom izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika zvanog inox te je površinski obrađena. Rozeta je promjera 52 mm i standardne debljine 11 mm.
Patentirani TUPAI mehanizam ima opružne KLIKOVE u metalnom kućištu, koji odvajaju poklopac rozete, čime se olakšava njegovo sastavljanje i osigurava stabilna fiksacija bez mogućnosti slobodnog pomicanja poklopca. Tijekom rastavljanja jednostavno umetnite ključ za rastavljanje rozete i nježno ga izvucite bez oštećenja.
Značajke ručke za TUPAI STANDARD LINE:
• dizajn okrugle rozete
• koljenasto pričvršćivanje kapice rozete
• tihi rad
• dugotrajan vijek trajanja
• jednostavna montaža
• 5 godina jamstva na funkcionalnost mehanike
• komponente i rezervni dijelovi na skladištuNa vama je samo koji ćete dizajn i vrstu otvaranja odabrati iz naše široke ponude. Ukoliko se ne možete odlučiti, rado ćemo vas savjetovati i pomoći pri odabiru.
Parametri
| Ostali parametri | Povratna opruga, Ručka pogodna za stakleni set, Sjajna površina |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rozete |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | čelik |
| Oblik naljepnice/rozete | Krug |
| Ocjena | MP |
| Vrste okova - varijanta | klika-klika, poluga desna / kugla, poluga lijevo / kugla |
| Površinska obrada - varijanta | MP LN - polirani nehrđajući čelik |
| Vrsta rupe - varijanta | Otvor za cilindrični umetak, Otvor za cilindrični umetak PZ |
| Širina rozete/štita | 52 mm |
| Duljina radilice | 133 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Jamčiti | 5 godina |





















































