Ojačani spojevi MP Magnus 3198 (T)
Ojačani spojevi MP Magnus 3198 (T)
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Za vrata debljine 45 mm spojni materijal je uključen u standardnu cijenu, za deblja vrata se dodatno naplaćuje.
Sigurnosne armature se montiraju dugim vijcima s unutrašnje strane. S vanjske strane može biti lopta, ručka ili ručka sa zaštitnim štitom protiv bušenja i lomljenja štita. Neki tipovi imaju zaštitnu kapicu koja sprječava neželjeno rukovanje umetkom.
Nemojte koristiti agresivne kemikalije ili deterdžente za čišćenje i njegu. Čistite samo mekom, vlažnom krpom. Prilikom ispuštanja nestandardnih (zviždućih) zvukova ili ribanja koristite univerzalnu mast.
Povratna opruga radilice
Probijanje kroz vrata
Proizvedeno u Portugalu
Ojačani okovi
Desnokretnost ručke - podešavanje uz demontažu i montažu
Uz nadoplatu mogućnost odabira bilo koje TUPAI ručke u navedenim površinama.
Površina: T - titan
Parametri
| Ostali parametri | Povratna opruga, Probijanje kroz vrata |
|---|---|
| Razmak | 90 mm, 92 mm |
| Tip okova 1 | Štitovi |
| Priključci tipa 2 | Ojačana |
| Dizajn | Moderno |
| Ocjena | MP |
| Vrste okova - varijanta | dvostrana/loptasta drška, klika-klika |
| Površinska obrada - varijanta | MP T (titan) |
| Vrsta rupe - varijanta | Otvor za cilindrični umetak PZ |
| Širina rozete/štita | 35 mm |
| Duljina radilice | 63/136 mm |
| Duljina štita | 250 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Razmak vijaka | 38 mm |
| Jamčiti | 5 godina |



















































