KVAKA MP K01 Ø 32 mm UN - par (BS - Crna mat)
KVAKA MP K01 Ø 32 mm UN - par (BS - Crna mat)
Mačka. broj:
8584138366808
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 32 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 350 mm |
| Duljina ručke | 382 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 32 mm |






















































