KVAKA MP FT - K40 40x20 mm SP (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - kom
KVAKA MP FT - K40 40x20 mm SP (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - kom
Mačka. broj:
8584138364057
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138364057
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 350 mm |
Duljina ručke: 370 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x20 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
53 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138364071
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 800 mm |
Duljina ručke: 820 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x20 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
92 € / kom |
Opis
Ručka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena.
Profil ručke je 40x20 mm.
Set SPECIAL (SP) sadrži pričvršćivače za jednostranu ugradnju jednog rukohvata u drvo, PVC, AL.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 350 mm, 800 mm |
| Duljina ručke | 370 mm, 820 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 40x20 mm |





















































