RUČICA MP šifra K02 Ø 25 mm SP (BN - Četkani nehrđajući čelik) - kom.
RUČICA MP šifra K02 Ø 25 mm SP (BN - Četkani nehrđajući čelik) - kom.
Mačka. broj:
8584138363142
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138363142
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
38 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363173
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
40 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363203
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
57 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363234
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
75 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138363111
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
91 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke je 25 mm. Set SPECIJAL (SP) sadrži pričvršćivače za jednostranu ugradnju jedne ručke u drvo, PVC, AL.
Pogodno za vanjsku upotrebu - površinske obrade otporne na vremenske uvjete (sunce, voda, mraz).
Visoko opterećenje - pogodno za interijere s visokom frekvencijom ljudskog kretanja (npr. administrativni prostori, bolnice, trgovine, benzinske postaje, trgovački centri itd.)
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































