KVAKA MP šifra K00 Ø 30 mm SP (BS - Black mat) - kom.
KVAKA MP šifra K00 Ø 30 mm SP (BS - Black mat) - kom.
Mačka. broj:
8584138362701
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138362701
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 210 mm |
Duljina ručke: 300 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
84 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362732
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
89 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362763
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
92 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362794
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
94 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362824
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 1800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
107 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362558
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 1200 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
154 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362589
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
193 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362619
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1300 mm |
Duljina ručke: 1600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
253 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362640
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1500 mm |
Duljina ručke: 1800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
271 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138362671
|
Površinski: MP BS (mat crna) |
Razmak rukohvata: 1800 mm |
Duljina ručke: 2000 mm |
Dimenzije profila rukohvata: Ø 30 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
278 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil drške je 30 mm. Set SPECIAL (SP) sadrži spojnice za jednostranu montažu jedne ručke u drvu, PVC-u, AL. Ručka dužine 1600, 1800 i 2000 mm ima 3 ručke.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BS (mat crna) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 1500 mm, 1800 mm, 210 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, 1800 mm, 2000 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 30 mm |






















































