Kvaka MP EN - Tip 02 - Ø 25 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - par
Kvaka MP EN - Tip 02 - Ø 25 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - par
Mačka. broj:
8584138457681
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138457681
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 250 mm |
Duljina ručke: 275 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
47 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138457698
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
54 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138457704
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 425 mm |
Duljina ručke: 450 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
69 € / nekoliko |
||
|
Duljina 625 mm600 mmØ 25 mm Izvršenje: 8584138457711
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
88 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Kvaka je namijenjena za staklena ili drvena vrata. Profil ručke je 25 mm. Promjer bušenja je 13 mm za staklena vrata i 9 mm za drvena vrata. Set uključuje pričvršćivače.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 250 mm, 300 mm, 425 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 275 mm, 325 mm, 450 mm, 625 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |



















































