Kvaka MP EN - Tip 01 - Ø 30 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - par
Kvaka MP EN - Tip 01 - Ø 30 mm (BN - Brušeni nehrđajući čelik) - par
Mačka. broj:
8584138386684
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138386684
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 350 mm |
Duljina ručke: 380 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
65 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138386707
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 425 mm |
Duljina ručke: 455 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
80 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138386721
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 630 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
100 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138386738
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 700 mm |
Duljina ručke: 730 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
125 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138386745
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 800 mm |
Duljina ručke: 830 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
141 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138386769
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1250 mm |
Duljina ručke: 1280 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 30 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
286 € / nekoliko |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Kvaka je namijenjena za staklena ili drvena vrata. Profil ručke je 30 mm. Promjer bušenja je 13 mm za staklena vrata i 9 mm za drvena vrata. Set uključuje pričvršćivače.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1250 mm, 350 mm, 425 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm |
| Duljina ručke | 1280 mm, 380 mm, 455 mm, 630 mm, 730 mm, 830 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30 mm |



















































