KVAKA MP K41S 40x10 mm ST - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K41S 40x10 mm ST - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138249989
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138249989
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: | Duljina ručke: 400 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x10 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
49 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138249996
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 500 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x10 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
55 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138250008
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 400 mm |
Duljina ručke: 600 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x10 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
61 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138250015
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 800 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x10 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
81 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke 40 mm x 10 mm. Cijena je za 1 komad. Preporučujemo kupnju pričvršćivača za ručke prema potrebnoj vrsti materijala.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm, 400 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 40x10 mm |






















































