KVAKA MP K02K 25x25 mm ST - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
KVAKA MP K02K 25x25 mm ST - kom (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138249576
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138249576
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
31 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138249583
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
35 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138249590
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
53 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138249606
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
73 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138249613
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
83 € / kom |
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke 25 mm x 25 mm. Cijena je za 1 komad. Preporučujemo kupnju pričvršćivača za ručke prema potrebnoj vrsti materijala.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25x25 mm |





















































