Kvaka MP JNF - IN.07.201.600 (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Kvaka MP JNF - IN.07.201.600 (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138266825
Opis
Kvaka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Ručka je dugačka 600 mm. Dizajnirana je za minimalnu debljinu stakla od 10 mm.
Pričvršćivači za montažu ručke nisu uključeni u pakiranje, tj. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 500 mm |
| Duljina ručke | 600 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30x15 mm |



















































