Kvaka MP JNF - IN.07.200.D.25 (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Kvaka MP JNF - IN.07.200.D.25 (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
8584138173543
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138173543
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
89 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138266986
|
Površinski: MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25x25 mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
107 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138173567
|
Površinski: | Razmak rukohvata: | Duljina ručke: | Dimenzije profila rukohvata: | Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
178 € / kom |
Opis
Kvaka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke 25 mm x 25 mm, dubina ručke 70 mm.
Pričvršćivači za montažu ručke nisu uključeni u pakiranje, tj. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm, 600 mm |
| Duljina ručke | 325 mm, 625 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25x25 mm |



















































