Kvaka za vrata MP FT - šifra K40 40x20 mm UN (WS - Bijela mat) - par
Kvaka za vrata MP FT - šifra K40 40x20 mm UN (WS - Bijela mat) - par
Mačka. broj:
8584138366693
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138366693
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 350 mm |
Duljina ručke: 370 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x20 mm mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
168 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138366730
|
Površinski: MP WS (bijeli mat) |
Razmak rukohvata: 800 mm |
Duljina ručke: 820 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 40x20 mm mm |
Min. pretplata: 1 kom |
3-10 dana (po narudžbi)
|
246 € / kom |
Opis
Kvaka za vrata izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena. Profil ručke ima dimenzije 40 x 20 mm. UNIVERSAL (UN) set sadrži pričvršćivače za dvostranu ugradnju dviju ručki u drvu, PVC-u, AL-u, staklu.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP WS (bijeli mat) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 350 mm, 800 mm |
| Duljina ručke | 370 mm, 820 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 40x20 mm mm |






















































