KVAKA MP šifra K00 Ø 25 mm ST kom (bijela mat)
KVAKA MP šifra K00 Ø 25 mm ST kom (bijela mat)
Mačka. broj:
8584138410396
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138410396
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
63 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410402
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
67 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410419
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
75 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410426
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
86 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410433
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
95 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410440
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
113 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410457
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
125 € / kom |
||
|
Izvršenje:
8584138410464
|
Površinski: MP BIJELI |
Min. pretplata: 1 kom |
Na lageru
|
186 € / kom |
Opis
Ručka na vratima izrađena je od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatog kao nehrđajući čelik, i površinski je obrađena.
Profil ručke 25 mm.
Navedena cijena je za 1 komad.
Preporučujemo kupnju pričvršćivača za ručke vrata prema potrebnoj vrsti materijala.
Parametri
| Priključci tipa 2 | Vrata |
|---|---|
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BIJELI |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |






















































