Kvaka za vrata JNF IN.07.002.D- par (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Kvaka za vrata JNF IN.07.002.D- par (BN - Brušeni nehrđajući čelik)
Mačka. broj:
EAN1LU0000101
Opis
Ručka IN.07.002.D izrađena je od visokokvalitetnog materijala, nehrđajućeg čelika, i ima površinsku obradu.
Dimenzije:
Duljina: 332 mm
Razmak: 300 mm
Dimenzije profila ručke: 20 x 32 mm
Cijena je navedena za par.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP BN (brušeni nehrđajući čelik) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm |
| Duljina ručke | 332 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 20x32 mm |



















































