Kvaka za vrata COBRA STELLAR 350 (TITAN) - PAR
Kvaka za vrata COBRA STELLAR 350 (TITAN) - PAR
Opis
Cobra ručka STELLAR 350 jednostr
Ručka Stellar idealan je izbor za one koji traže čist i moderan dizajn. Opcije površine ovdje uključuju mat titan, crni i mat nikal. Ako razmišljate kako naglasiti ljepotu svog interijera, STELLAR je jasan izbor!
Značajke proizvoda:
Vrhunska ručka dizajnirana za interijer
Materijal: zamak
Moguće kombinacije: jednostrano/dvostrano
Paket uključuje pričvršćivače za pričvršćivanje jednostrano/dvostrano varijante
Duljina ručke: 350 mm
Razmak vijaka: 300 mm
Debljina drške: 8 mm
Visina ručke: 42 mm
Širina ručke: 30 mm
Mogućnost montaže na staklo: DA
Parametri
| Ostali parametri | Mogućnost montaže na staklo |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Dvorac |
| Ocjena | COBRA |
| Površinska obrada | KOBRA SJENICA (titan) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 300 mm |
| Duljina ručke | 350 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 30 mm |
























































