KVAKA MP SECRET s bravom (CUM - mat bakar)
KVAKA MP SECRET s bravom (CUM - mat bakar)
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
8584138481815
|
Površinski: MP CUM (muti bakar) |
Razmak rukohvata: 155 mm |
Duljina ručke: 250 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 26x20 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
166 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138481853
|
Površinski: MP CUM (muti bakar) |
Razmak rukohvata: 155 mm |
Duljina ručke: 700 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 26x20 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
275 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
8584138481891
|
Površinski: MP CUM (muti bakar) |
Razmak rukohvata: 155 mm |
Duljina ručke: 1100 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 26x20 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
344 € / nekoliko |
Opis
TAJNA RUČKA – inovativan sustav zatvaranja za moderan interijer
Secret predstavlja novu dimenziju u uređenju interijera. Njegove glavne značajke su tišina i fluidnost pokreta, koje prostoru unose eleganciju i decentan luksuz. Minimalistički izgled pojačan je odsutnošću klasične ručke - dizajn ostaje čist, jednostavan i bezvremenski.
Iza vizualne jednostavnosti krije se inovativna tehnologija. Patentirani beskontaktni magnetski sustav zaključavanja omogućuje podesivu silu zatvaranja i potpuno je integriran u strukturu vrata. To čini rukovanje gotovo nevidljivim i ugodnim na dodir.
Secret nije samo proizvod, već sveobuhvatan koncept koji kombinira dizajn, funkcionalnost i tehnologiju – dokaz da je manje zapravo više.
Dimenzije:
Duljina ručke: 250 mm, 700 mm, 1100 mm
Dimenzije profila ručke: 26 x 20 mm
Razmak ručki: 155 mm
Broj M4 vijaka za pričvršćivanje: 250 mm - 2 kom, 700 mm - 5 kom, 1100 mm - 7 kom
Materijal: Aluminij
Paket uključuje ručku - par (2 kom), ne uključuje bravu. Bravu je potrebno naručiti zasebno.
AGB - TOUCH magnetska brava
Parametri
| Ostali parametri | Integrované uzamykání |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rukohvat |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP CUM (muti bakar) |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 155 mm |
| Duljina ručke | 1100 mm, 250 mm, 700 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 26x20 mm |























































