KVAKA MP M6 WA/AS-GLASS - par (Smeđe siva RAL 8019)
KVAKA MP M6 WA/AS-GLASS - par (Smeđe siva RAL 8019)
Varijante:
Mačka. broj:
8584138380705
Opis
Ručka na vratima je izrađena od aluminija i ima površinsku obradu.
Profil ručke: promjer 30 mm
Razmak ručki: 300 mm
Duljina ručke: 330 mm
Cijena je za 1 par. Paket uključuje pričvršćivače za staklo.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Aluminij |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP Smeđe-siva |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 300 mm |
| Duljina ručke | 330 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 30 mm |

























































