KVAKA MP M2 WA/BD-WOOD - kom (LN - Polirani nehrđajući čelik)
KVAKA MP M2 WA/BD-WOOD - kom (LN - Polirani nehrđajući čelik)
Varijante:
Mačka. broj:
8584138380590
Opis
Kvaka je izrađena od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika, poznatijeg kao inox, te je površinski obrađena. Profil drške: promjer 30 mm Razmak ručke: 300 mm Dužina ručke: 330 mm Prikazana cijena je za 1 komad. Paket uključuje vezni materijal za drvo.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP LN - polirani nehrđajući čelik |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm |
| Duljina ručke | 330 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 30 mm |

























































