KVAKA MP M1 WA/A-DHP - par (Crna RAL 9005)
KVAKA MP M1 WA/A-DHP - par (Crna RAL 9005)
Varijante:
Mačka. broj:
8584138380033
Opis
Kvaka je izrađena od aluminija i ima površinsku obradu. Profil ručke: promjer 30 mm Razmak ručki: 300 mm Duljina ručke: 330 mm Cijena je za 1 par. Paket uključuje pričvršćivače za drvo, aluminij i plastiku.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | MP |
| Površinska obrada | MP Crni |
| Jamčiti | 5 godina |
| Razmak rukohvata | 300 mm |
| Duljina ručke | 330 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | Ø 30 mm |

























































