DVOSTRUKA KVAKA BJ 118002 (E) - par
DVOSTRUKA KVAKA BJ 118002 (E) - par
Mačka. broj:
HS122022
Razmak rukohvata:
200 mm
Duljina ručke:
225 mm
Dimenzije profila rukohvata:
25 mm
Odaberite varijantu:
| Izvršenje | Površinski | Razmak rukohvata | Duljina ručke | Dimenzije profila rukohvata | Min. pretplata | Dostupnost | Cijena po kom | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Izvršenje:
HS122022
|
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 200 mm |
Duljina ručke: 225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
76 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 300 mm |
Duljina ručke: 325 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
95 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 600 mm |
Duljina ručke: 625 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
114 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 900 mm |
Duljina ručke: 925 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
171 € / nekoliko |
||
|
Izvršenje:
|
Površinski: Twin E (nehrđajući čelik mat) |
Razmak rukohvata: 1200 mm |
Duljina ručke: 1225 mm |
Dimenzije profila rukohvata: 25 mm |
Min. pretplata: 1 nekoliko |
3-10 dana (po narudžbi)
|
218 € / nekoliko |
Opis
Ručku u crnoj mat (CM) površini možete naručiti i na info@e-kovani.cz.
Rok za nanošenje ove površine na ručke od nehrđajućeg čelika je četiri do pet tjedana, ovisno o razini proizvodnog kapaciteta.
Depozit iznosi 70% od ukupne cijene.
Doplata (na cijenu ručke od nehrđajućeg čelika) iznosi 900 CZK / 34 € po komadu i 1800 CZK / 67,90 € po paru.
Parametri
| Tip okova 1 | Rukohvat |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Ocjena | Twin |
| Površinska obrada - varijanta | Twin E (nehrđajući čelik mat) |
| Jamčiti | 2 godine |
| Razmak rukohvata | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Duljina ručke | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Dimenzije profila rukohvata | 25 mm |





















































