AKT AKCIJA Školjka za HR klizna vrata (sjajni krom) - bez rupe
AKT AKCIJA Školjka za HR klizna vrata (sjajni krom) - bez rupe
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Kvalitetne metalne ručke za montažu i upravljanje kliznim unutarnjim vratima. Moderan dizajn četvrtastih školjki, jednostavna montaža i širok izbor dizajna osigurat će da vaša vrata budu jednostavna za rukovanje i da će imati elegantan izgled.
SAMO 2 KOM ZA NARUDŽBU: bez rupe
Parametri
| Ostali parametri | Sjajna površina |
|---|---|
| Priključci tipa 2 | Okovi za klizna vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Legura metala |
| Oblik naljepnice/rozete | Na kvadrat |
| Ocjena | AC-T |
| Vrste okova - varijanta | bez rupe |
| Površinska obrada - varijanta | AC-T Chrome |
| Vrsta rupe - varijanta | Nema otvaranja |
| Širina rozete/štita | 40 mm |
| Duljina štita | 125 mm |
| Rosette/Shield Power | 4,5 mm |
| Razmak vijaka | 105 mm |
| Jamčiti | 2 godine |



















































