AKCIJA Zaštitni okov COBRA SLIM (F1 - srebrno eloksiran) - PZ ručka/ručka - korak 90 mm
AKCIJA Zaštitni okov COBRA SLIM (F1 - srebrno eloksiran) - PZ ručka/ručka - korak 90 mm
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Za vrata debljine 45 mm spojni materijal je uključen u standardnu cijenu, za deblja vrata se dodatno naplaćuje.
Ovo je zaštitna oprema.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada, Uski štit |
|---|---|
| Razmak | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Tip okova 1 | Štitovi |
| Priključci tipa 2 | Za golove |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Aluminij |
| Oblik naljepnice/rozete | Sužen |
| Ocjena | COBRA |
| Vrste okova - varijanta | klika-klika |
| Površinska obrada - varijanta | COBRA F1 (srebrno eloksiran) |
| Vrsta rupe - varijanta | Otvor za cilindrični umetak PZ |
| Širina rozete/štita | 30 mm |
| Duljina radilice | 122 mm |
| Duljina štita | 242 mm |
| Jamčiti | 2 godine |



















































