AKCIJA Okov za vrata MP Carla - R 738 (OGS - Brushed bronze mat) - PZ kvaka/kvaka
AKCIJA Okov za vrata MP Carla - R 738 (OGS - Brushed bronze mat) - PZ kvaka/kvaka
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Rozetna kvaka na unutarnjim vratima s okruglom rozetom izrađena je od visokokvalitetnih materijala - mesinga i površinski je obrađena. Rozeta je promjera 52 mm i standardne debljine 11 mm.
Patentirani TUPAI mehanizam ima opružne KLIKOVE u metalnom kućištu, koji odvajaju poklopac rozete, čime se olakšava njegova montaža i osigurava stabilna fiksacija bez mogućnosti slobodnog pomicanja poklopca. Prilikom rastavljanja jednostavno umetnite ključ za rastavljanje rozete i nježno ga izvucite bez oštećenja.
Značajke ručke za TUPAI STANDARD LINE:
• dizajn okrugle rozete
• koljenasto pričvršćivanje poklopca rozete
• tihi rad
• dugotrajan vijek trajanja
• jednostavna montaža
• 5 godina jamstva na funkcionalnost mehanike
• komponente i rezervni dijelovi na skladištu
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada, Povratna opruga, Ručka pogodna za stakleni set |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rozete |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Rustikalno |
| Materijal | Mjed |
| Oblik naljepnice/rozete | Krug |
| Ocjena | MP |
| Vrste okova - varijanta | klika-klika |
| Površinska obrada - varijanta | MP OGS (brončano češljani mat) |
| Vrsta rupe - varijanta | Otvor za cilindrični umetak PZ |
| Širina rozete/štita | 52 mm |
| Duljina radilice | 113 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Razmak vijaka | 38 mm |
| Jamčiti | 5 godina |



















































