AKCIJA Okov za vrata Lienbacher Cuba (inox mat) - BB
AKCIJA Okov za vrata Lienbacher Cuba (inox mat) - BB
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Okov s povratnom oprugom.
Parametri
| Ostali parametri | Mat obrada, Povratna opruga |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rozete |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Materijal | Nehrđajući čelik |
| Oblik naljepnice/rozete | Krug |
| Ocjena | Lienbacher |
| Typy kování [HR] | klika-klika |
| Površinska obrada | Lienbacher prostirka od nehrđajućeg čelika |
| Vrsta rupe | Otvor za obični BB ključ |
| Širina rozete/štita | 52 mm |
| Duljina radilice: | 135 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Jamčiti | 2 godine |



















































